PLASTIKINIAI LANGAI SU MEDIENOS IMITACIJOS RAŠTAIS

Tiems, kas pageidauja įrengti savo namų fasadą, išlaikant medinių langų estetiką ir kartu nenori prarasti šiuolaikinių langų technologinių privalumų, Rimvydas ir ko siūlo puikią alternatyvą – plastikiniai langai, padengti medienos tekstūrą imituojančia dekoratyvine danga, kuri suteikia pastatui savitumo.

Vokiški GEALAN profiliai gali būti laminuojami iš abiejų pusių, naudojant specialiai pagamintą rudos, šviesiai rudos ar karamelinės spalvos profilį. Toks sprendimas tobulina lango išvaizdą, kai net atidaryti plastikiniai langai atrodo visiškai natūraliai – imituojanti medieną dekoratyvinė danga puikiai prisitaiko prie bendro lango vaizdo. Šiuolaikiniai plastikiniai langai projektuojami atsižvelgiant į namo tipą, užsakovo pageidavimus ir plačias spalvų galimybes.

Rimvydas ir ko plastikiniai langai su įvairiais medienos imitacijos raštais turi ir visus plastikiniams langams būdingus privalumus. Jų nereikia perdažyti, paviršius lengvai valomas ir išlieka nepakitęs ilgus metus. Medienos imitacija specialiu koekstruzijos būdu sujungiama su PVC profiliu ir yra atspari mechaniniam bei atmosferos poveikiui.

MEDIENOS IMITACIJOS PROFILIŲ PRIVALUMAI

- platus raštų pasirinkimas
- natūralios medienos vaizdas
- puiki šilumos izoliacija
- atsparūs saulės spinduliams ir atmosferos poveikiui
- lengva priežiūra, pilnai perdirbama

TOP