SPALVOTI PLASTIKINIAI LANGAI

Spalvotus plastikinius langus montuojame iš pagamintų profilių, gautų koekstruzijos būdu, sulydydami baltą PVC ir spalvotą akrilo sluoksnį. Unikali koekstruzijos technologija leidžia PVC profilio paviršių padengti iki 2 mm storio spalvoto akrilo sluoksniu. Aukštoje temperatūroje sulydžius baltą profilį su spalvotu akrilu, gaunamas sunkiai pažeidžiamas, labai lygus, neporėtas paviršius. Spalvota danga nesisluoksniuoja ir nesilupa. Spalvotų langų paviršius atsparus atmosferos poveikiui, nesibraižo, jam nereikalinga speciali priežiūra ir jis yra lengvai plaunamas įprastomis valymo priemonėmis. Spalvotų plastikinių langų profiliai pasižymi sodriomis spalvomis, jų nereikia perdažyti, neperkaista.

KOEKSTRUZIJOS PROCESAS

Spalvotas 2 mm storio akrilo sluoksnis gamybos procese koekstruzijos būdu neatskiriamai sujungiamas su baltu PVC profiliu. Akrilas suteikia pageidaujamą spalvą, profilis neblunka saulėje bei tampa dar labiau atsparesniu mechaniniam poveikiui. Akrilo sluoksniu padengiama tik lauko pusėje esanti lango dalis, o iš vidaus langas yra baltas ir puikiai priderinamas prie įvairių stilių interjero.

ATSPARUMAS ORO SĄLYGOMS

„Acrylcolor" paviršiams dengti naudojamas akrilas, kuris puikiai išsaugo spalvų natūralumą. Langų profiliai „Acrylcolor" yra atsparūs ir ilgaamžiai, nekeičiantys savybių net esant ekstremalioms oro sąlygoms.

prieziura

PAPRASTA PRIŽIŪRĖTI IR VALYTI

Langams iš profilių „Acrylcolor" praktiškai nereikia specialios priežiūros, juos lengva plauti. Spalvoti langai pasižymi purvą atstumiančiomis savybėmis, todėl juos valyti galima naudojant įprastas valymo priemones. Viršutinė spalvota danga neatsisluoksniuoja ir nesiriečia, todėl išvengiama daug darbo reikalaujančio paviršių poliravimo ir nuvalymo. Nereikia papildomų išlaidų priežiūrai ir pirminiam vaizdo atstatymui.

atsparumas_braizymui

ATSPARUMAS ĮBRĖŽIMAMS

Langų iš profilių „Acrylcolor" paviršius yra švelniai matinis, neturintis porų. PVC ir akrilo sulydymas labai aukštoje temperatūroje profilio paviršiams suteikia ypatingą atsparumą išoriniam mechaniniam poveikiui. Jie ne tik ypatingai atsparūs įbrėžimams, bet ir neimlūs ant jų nusėdančioms dulkėms ir purvui.

reflexion

DIDELĖ ATSPINDĖJIMO GEBA

Saulės spinduliai praeina pro permatomą, infraraudonuosius spindulius praleidžiantį akrilo sluoksnį ir atsispindi nuo pagrindinio balto PVC profilio paviršiaus. Todėl veikiant saulės šviesai profilis žymiai mažiau įkaista. Tuo tarpu temperatūrų skirtumai tarp įprastų baltų PVC langų ir langų iš „Acrylcolor" tipo profilių yra labai nežymūs.

ekologija

EKOLOGIJA IR GAMTOS IŠTEKLIŲ TAUSOJIMAS

„Acrylcolor" langus galima 100% pakartotinai perdirbti. Profilių likučiai jau seniai patenka į medžiagų apkaitą su galimybe naudoti pakartotinai. Senus, nebenaudojamus langus galima pakartotinai granuliuoti, o plastiko trupiniai siunčiami perlydymui. Šių operacijų rezultatas – aukštos kokybės medžiaga, kurią galima naudoti naujiems langų profiliams ir kitiems produktams gaminti. Tuo pačiu užtikrinamas uždaras medžiagos apykaitos ciklas.

ACRYCOLOR SPALVOS

RAL3011

Brown red RAL 3011

RAL3011

Flame red RAL 3000

RAL3011

Sepia brown RAL 8014

RAL3011

Ultramarine blue RAL 5002

Agate grey RAL 7038

Agate grey RAL 7038

Steel blue RAL 5011

Steel blue RAL 5011

Moss green RAL 6005

Moss green RAL 6005

Slate greyRAL 7015

Slate grey RAL 7015

Brilliant blue RAL 5007

Brilliant blue RAL 5007

Cream RAL 9001

Cream RAL 9001

Black brown 02

Black brown 02

White

White

TOP