PROFILIŲ SISTEMA S8000

Tai aukštos kokybės, klasikinio dizaino profilių sistema, kuri pasižymi ypač geromis garso ir šilumos izoliacijos savybėmis. 6 kamerų skaičius ir jų išdėstymas sąlygoja profilių sistemos padidintą atsparumą šilumos laidumui, užtikrina gerus garso izoliacijos rodiklius. 74 mm profilio montavimo gylis leidžia naudoti tvirtą ne mažiau kaip 1,5 mm storio cinkuoto plieno armatūrą, o tai užtikrina puikų plastikinių langų stabilumą ir patvarumą. GEALAN S 8000 sistemos plastikiniai profiliai sertifikuoti ir atitinka visus normatyvinius reikalavimus. Jūsų pasirinkimui siūloma didelė spalvų bei medieną imituojančių raštų įvairovė.

Plastikinės durys gaminamos iš vokiškų 6 kamerų profilių be švino GEALAN S8000 yra tvirtos, saugios, ekologiškos bei ilgaamžės. Durų profilių sistemos S8000 yra sertifikuotos ir atitinka visus normatyvinius reikalavimus.

Plastikinių durų plokštės vidus užpildytas polistirolo ar poliuretano putomis, todėl durų profilis pasižymi ypač geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Plastikinių durų plokštės paviršius yra atsparus drėgmei, saulės spinduliams, smūgiams bei cheminiam poveikiui.

Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas leidžia sukomplektuoti skirtingų konfigūracijų ir tipų duris. Durys gali būti atidaromos tiek į išorę, tiek į vidų. Jūsų pasirinkimui siūloma didelė spalvų bei medieną imituojančių raštų įvairovė.

PROFILIŲ SISTEMOS S8000 PRIVALUMAI

- 6 kamerų, 74 mm pločio PVC profilis
- Profilio gamybos technologija be švino
- Šilumos laidumo koeficientas U=1-1.3 W/m2K
- Gera šilumos ir garso izoliacija
- Patikima apsauga nuo įsilaužimo
- Į lango profilio vidų per visą lango perimetrą montuojamas cinkuoto plieno profilis
- Saugūs ir patvarūs vokiški mechanizmai
- Galima įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemą GECCO
- Akrilo spalvos, medienos imitacija- Užtikrinta kokybė, patikimumas ir 5 metų garantija

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu Jums iškils klausimų susijusių su mūsų gaminamais ar montuojamais produktais maloniai prašome susisiekti su mumis.

TOP